Spor Akademisi

Spor Akademisi

SPOR AKADEMİSİ

Genç insanlar teknolojini ilerlemesi ile birlikte dünyanın öbür ucunda olan bir olayı saniyeler içinde öğrenebilir hale geldi. Bu da kültürler arası etkileşimi inanılmaz bir şekilde hızlandırmaktadır. Genç insanlar televizyonda ya da internette okudukları ve izledikleri argümanlar sayesinde davranışlarında ve alışkanlıklarında büyük değişiklikler meydana gelmektedir. Kültürümüze ve adetlerimize ters olan birçok şey artık normal bir hal almaya başlamaktadır. Gençler çoğu zamanını internette geçirdikleri için dünya ile iletişimini sadece bilgisayar sayesinde yapabilir hale geldiler. Çevrenize baktığınızda insanlar toplanmış birbirleriyle yüz yüze iletişim kurmak yerine ellerinde telefonlar ya da tabletler aracılığıyla sosyal medya ile ilgilenir hale geldi. Bu sebeplerden dolayı günümüzde gençler arasında depresyon oldukça yaygındır. Bunun nedeni çoğu genç oturup arkadaşıyla dertleşmek yerine düşüncelerini sosyal medya aracılığıyla duyurmaya çalışıyor. Bu insanlar arasında iletişimi her geçen gün azaltıyor. Depresyona giren gençler bu dertten kurtulmak için kötü alışkanlıklar edinmeye başlıyor. Dertlerinin bu tür maddeleri kullanarak geçeceğini düşünmektedirler. Sigara içme yaşı bilindiği üzere ilkokul çağına, içki orta öğretim, uyuşturucu ise lise öğrencilerine kadar inmiş olduğu saptanmaktadır. Gençleri bu tür alışkanlıklardan kurtarmak, sosyal hayata dâhil etmek ve sağlıklı yetişmelerini istiyorsak bu insanları spora yönlendirmeliyiz. Spor çağımızın ilacı haline geldi. Spora yönelen insanlar arasında bu alanda uzman olmaya eğilimli ve yetenekli insanları bulup özel olarak spor akademisinde yetiştirmeliyiz.

Yetenekli genç insanlar iyi bir eğitim sayesinde çok başarılı bir sporcu haline gelerek vatanına, milletine yararlı bir insan olabilir. Spor konusunda uzmanlaşmak isteyen genç insanlar beden eğitimi spor yüksek okulunun bir bölümünü okumak zorundadır. Zorlaşan sınav sistemi yüzünden buralara yerleşmek çok da kolay değil. Amacımıza ulaşmak için profesyonel yardım almak zorunlu hale geldi. Besyo hazırlık kursunda spor akademisi alanında ilerlemek isteyen öğrencileri özel yetenek sınavına hazırlamak için hazırlanan kurslardır. Bu sayede bir spor dalının sadece genel bilgilerini ya da özelliklerini değil en ince ayrıntı ve püf noktaları gösterilerek size en iyi şekilde yardımcı olunmaktadır.

Son yıllarda artan bir şekilde neredeyse tüm üniversitelerde besyo için kontenjanlar ayrılmaktadır. Bu sayede istediğiniz ve ilgilendiğiniz bir spor dalında uzmanlaşabilir ve bu spor dalını mesleğiniz haline getirebilirisiniz. Spor akademisi sayesinde ilgilendiğiniz spor dalının teknik özelliklerini çok iyi bir şekilde anlatılmaktadır. Bu sayede kendi yeteneğinizi olabildiğince yukarılara çıkarabilir performansınız rahatça katlayabilirsiniz. Spor alanındaki mesleğe kolayca ulaşabilirsiniz.

MARMARA SPOR AKADEMİSİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

Haydarpaşa Meslek Lisesi Spor Salonu Tıbbiye Caddesi no:27
Üsküdar / İSTANBUL

Adres:

Esatpasa, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. 47 A, 34704 Ataşehir/İstanbul

Hakan ARSLAN:

0530 465 54 64

İrfan KARA:

0535 552 32 73

Binnur GÜLDALI:

0553 226 81 94

Mustafa BAŞ:

0555 293 32 81

E-MAIL: